DEPOLAMA

Açıklama

Metatrack, aracınızda bulunan tüm beyinler (ECU – Electronic Control Unit) ile iletişim kurarak bunlardan aldığı verileri kendi sunucularında depolar. Ayrıca konum bilgisini GPS uyduları aracılığı ile hesaplar. Dilediğiniz tarihteki verileri görebilmeniz için bunları saklar. İster bilgisayardan ister cepten size istediğiniz tarih aralığındaki analizleri yaparak bunların raporlarını sunar. Talebinize göre hız ihlali, emniyet kemeri ihlali, ani frenler gibi aşırı durumları da anlık bildirim olarak görebilirsiniz.

Verileriniz kendi sunucularımızda depolanarak saklanır, iki yıl önceki verilere kadar gösterimde bulunabilirsiniz. Tamamen kendi sunucularımızda depolanan verileriniz, kiralık sunuculardan oldukça güvenlidir.

Sistemde istediğiniz veriye ulaşmanız oldukça kolay olmakla birlikte, gereksiz verilerle boğuşmak zorunda kalmayacaksınız. Bilgi kirliliğinin olmaması ve talebiniz doğrultusunda nokta atışlar yapmak istediğimiz sistem oldukça hızlıdır.

Bilgilendirme

Metatrack, aracınızda bulunan tüm beyinler (ECU – Electronic Control Unit) ile iletişim kurarak bunlardan aldığı verileri kendi sunucularında depolar. Ayrıca konum bilgisini GPS uyduları aracılığı ile hesaplar.

Müşteri
Meta Track
Tarih
22 January 2018
Yer
Türkiye
Kategori
DEPOLAMA
portfolio
portfolio